language Switcher

Quick Contact

 815 0 277 912 98+  -  81 200 220 21 98+  

تلفن بی سیم ویپ Cisco سیسکو

تلفن بیسیم ویپ بی سیم  وایرلس یا Wi-Fi و DECT

طراحی تلفن بی سیم ویپ با استفاده از فناوری هایی مانند Wifi و یا دکت DECT، تلفن های بیسیم با استفاده و یا بدون نیاز به شبکه وایرلس وای فای میتوانند از روی شبکه ی VoIP شما تماس برقرار و دریافت کنند، و یا از امکاناتی مانند کنفرانس تلفنی، انتقال تماس، و بسیاری از امکانات دیگر که مرکز تماس شما دارا میباشد برخوردار شوید.

Cisco Wireless Wifi DECT Phone

بیس های تلفن های دکت معمولا میتوانند به 5 تلفن یا بیشتر متصل شوند و داخلی های متنوعی برای هر تلفن اختصاص دهند.

مقایسه تلفن DECT با تلفن های آی پی وایرلس معمولی

تلفن های وایرلس معمولی از فناوری Wi-Fi استفاده میکنند که آنتن دهی محدودی دارد. اما تکنولوژی DECT شبیه به GSM عمل میکند، و این قابلیت باعث افزایش آنتن دهی تلفن های بیسیم و همچنین کیفیت برتری نسبت به تلفن های وایرلس میشود.

 

سخت افزار بهتر، تراکم بیشتر

دکت های حرفه ای تر از تلفن های بیشتر و شماره های داخلی بیشتری پشتیبانی میکنند، به عنوان مثال دکت های نیمه پیشرفته مخصوص کسب و کار های کوچک الی متوسط که میتواند همزمان از 8 تلفن بیسیم دکت، 8 اکانت شماره داخلی ویپ و 8 تماس همزمان پشتیبانی کنند

 

 کیفیت بهتر، تماسی بهتر

با قابلیت کدک های مخصوص مانند Opus و AMR، تماس های شما حجم کمی را اشغال میکنند، کیفیت بالایی خواهید داشت و سرویس بهتری خواهید گرفت.

همچنین با استفاده از دکت های ظرفیت بالاتر شما میتوانید قسمت های بیشتر یا حتی کل سازمان خود را تحت پوشش قرار دهید تا تلفن های بیسیم تحت DECT شما در تمام سازمان شما کار کند و بتوانید در هنگام حرکت نیز صحبت کنید.

اشغال جای کمتر

دکت یا بیس تلفن های بیسیم را میتوانید بر روی میز قرار دهید و یا بر روی دیوار نصب کنید، حتی برخی از دکت ها بر روی سقف نصب میشوند که عملا فضایی را اشغال نمیکنند. همچنین دستگاه های DECT قابلیت کار کردن با POE را دارا میباشد که در صورت موجود فناوری POE در شبکه شما، نیازی به اتصال بیس به برق را ندارید و دستگاه برق خود را از روی شبکه تامین خواهد کرد

 

کارایی تلفن دکت

 استفاده از سیستم دکت و فعال سازی آن در محیط های بزرگ می تواند از محلی دور از محیط نصب پایه دستگاه ، مکالمه ای با بهترین کیفیت را تجربه کرد. در واقع سیستم چند سلولیDECT  راهکار یکپارچه بیسیم طراحی شده تا به امروز است که این سرویس به کارمندان این امکان را می دهد تا در حین تردد در محیط از ارتباط تلفنی نیز بهره مند باشند.

پوشش بیسم در تکنولوژی DECT

 ایستگاه های پایه DECT تقریبا یک فاصله 50 الی 60 متری داخل ساختمان را می توانند پوشش بدهند. در ساختمان های خیلی بزرگ و یا ادارات با چندین ساختمان می توان از تعداد زیادی ایستگاه پایه دکت استفاده کرد تا پوشش مناسب بدست آید. در برخی موارد همچنین می توان از تکرار کننده های دکت (DECT Repeaters)  استفاده کرد. این تکرار کننده ها باعث افزایش برد ایستگاه های پایه می شوند. شکل زیر نشان دهنده نحوه استفاده از ایستگاه های پایه DECT و تکرار کننده هاست .